درباره ما

در باره ما

مشاوره و سفارش آنلاین انواع بیمه نامه

ما در راه رسیدن به ارائه خدمات بیمه ای متنوع و با کیفیت و با ایجاد حس اعتماد،در فعالیتهای خود و ارائه خدمات به مشتریان سرآمد خواهیم بود

هدف از خرید بیمه عمر

هدف شما از خرید بیمه عمر چیست؟ می توانید چند انتخاب داشته باشید. این مورد به ما کمک میکند کارشناس مناسبی به شما معرفی کنیم.

سرمایه گذاریپوشش های بیمهحمایت از خانواده

سن و سال

بیمه عمر حتی اگر فقط به قصد سرمایه گذاری خریداری شود، یک یا چند پوشش بیمه ای ایجاد میکند. این خدمات متناسب با سن شما متغیر خواهد بود.

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور گسترش عرضه خدمات بیمه ای خود در رشته بیمه عمر و تامین آتیه، با استفاده از نمایندگان رسمی متخصص و حرفه ای مشاوره رایگان به متقاضیان خرید بیمه عمر در سراسر کشور ارائه می نماید.

خدمات مالی بیمه عمر و تامین آتیه

۱. ایجاد صندوق پس انداز
۲. وام
۳. بازنشستگی پس از ۱۰ الی ۳۰ سال
۴. تعیین ذینفعان به لخواه
۵. سود تضمین شده توسط بیمه مرکزی
۶. مشارکت در سود سرمایه گذاری های بیمه پاسارگاد
۷. امکان سپرده گذاری

پوشش های بیمه عمر و تامین آتیه:

-هزینه پزشکی حادثه
-نقص عضو حادثه
-از کار افتادگی جزئی
-از کار افتادگی کلی
-سرطان
-سکته قلبی
-سکته مغزی
-پیوند اعضا اصلی
-جراحی قلب باز
-آتش سوزی منزل مسکونی
-زلزله و آتش فشان
-بستری و جراحی
-فوت
-فوت در اثر حادثه

چرا بیمه پاسارگاد؟

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه ای در استانداردهای جهانی، در زمینه بیمه های زندگی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس شد. شرکــت در تاریخ۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشتــه های بیمه ای به شماره ۳۴۶۰۵از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .

پاسارگاد در مورخ ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ ضرورت افزایش سرمایه از سوی هیأت مدیره را با رأی اکثریت قاطع تصویب کرد تا سرمایه شرکت از مبلغ ۱,۱۳۴,۰۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۴,۰۸۲,۴۰۰ میلیون ریال (معادل ۲۶۰ % سرمایه کنونی) افزایش یابد.

انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی سال های ۱۳۸۶ و ۱۳۸۸ ، نشان از وجود عوامل موثر و قابل اطمینان در رشد ، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد .

شبکه گسترده فروش شرکت با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در قالب ۷۴ شعبه و بیش از ۵۹۰۰ نمایندگی فعال، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه های اموال ، اشخاص ، مسئولیت و مهندسی به شما هموطن گرامی می باشند .

کتاب آموزش بیمه عمر و تامین آتیه

کتاب جادوی عمر، اکسیر آتیه توسط تعدادی از مدیران سازمان فروش بیمه پاسارگاد تالیف گردیده و اطلاعات کامل و جامعی درباره انواع خدماتی که در بیمه عمر و تامین آتیه ارائه میگردد در اختیار قرار میدهد. این کتاب آموزش بیمه عمر به حدی مقبول بیمه گذاران و نمایندگان بیمه و علاقمندان به صنعت بیمه بوده که در مدت کوتاهی به چاپ سوم رسیده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این کتاب به سایت مرکز جذب نیرو بیمه پاسارگاد مراجعه نمایید.

نماینده بیمه پاسارگاد کد: 9070622

نسیم سرشکانی

شماره تماس : 09307171906

بهترین بیمه نامه

بهترین بیمه نامه ها را از ما بخواهید ما برای شما

سفارش آنلاین

فقط کافیست بصورت اینترنتی سفارش دهید

24 ساعته

سفارش آنلان بیمه در 24 ساعت شبانه روز

خرید مطمئن

ارائه بهترین و معتبر ترین خدمات بیمه ای برای شما